O nas

P.P.H.U. REGO Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Nasza siedziba mieści się w Nowej Wsi w gminie Wronki. Zajmujemy się lakierowaniem detali z tworzyw sztucznych (ABS, PCV, PBT, ASA, PC, PA, płyty MDF, ruszty żeliwne) i z racji naszego doświadczenia gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

W zakresie lakierowania detali z tworzyw sztucznych dla przemysłu RTV/AGD, w 2008 roku podjęliśmy współpracę z firmą Amica Wronki S.A. Aktualnie lakierowane przez nas detale znajdują się w produktach potentatów tejże branży, m.in. Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o. o., Amica Wronki S.A., LG Electronics Wrocław Sp. z o.o., Indesit Company Polska Sp. z o.o. W 2009 r. rozszerzyliśmy działalność o lakierowanie detali dla firm branży motoryzacyjnej, takich jak, Solaris Bus and Coach S.A., Volvo Polska Sp. z o.o., Scania Polska S.A., MAN Truck & Bus AG.

W celu uzyskania produktów o najwyższej jakości, oraz nieustannego dążenia do perfekcji, korzystamy wyłącznie z materiałów produkowanych przez renomowane firmy europejskie m.in. Mankiewicz Gebr. & Co., PETER-LACKE GmbH, NOVOL Sp. z o.o., LANKWITZER POLSKA Sp. z o.o., AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o. o., STS-Berg Sp. z o.o., Multichem Sp. z o.o., Teknos Sp. z o.o., DuPont Performance Coatings Poland Sp. z o.o.

Na skutek rosnących oczekiwań naszych Klientów, kładziemy duży nacisk na odpowiednio dobrany do materiału proces oczyszczania, wstępnej i końcowej obróbki elementów, jak również zachowania maksymalnej czystości we wszystkich pomieszczeniach lakierni. Powłoki lakiernicze nakładane są w profesjonalnej kabinie lakierniczej posiadającej elektroniczny system kontroli i przystosowanej do stosowania farb wodno-rozcieńczalnych, przy wykorzystaniu sprzętu lakierniczego wyłącznie najwyższej jakości.

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. dniu 20/21.12.2017 jako jedna z pierwszych lakierni przemysłowych w Polsce przeszyła pozytywnie procedurę audytową pod kątem zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą PN-EN ISO 9001:2015.

W związku z powyższym możemy oficjalnie posługiwać się certyfikatem zgodności wydanym przez jednostkę certyfikującą TÜV Nord Polska.

Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych przez nas usług, elastyczność oraz ogromne zaangażowanie. Dzięki naszemu doświadczeniu i chęci współpracy, jesteśmy oceniani i traktowani przez naszych Klientów jako niezawodny partner.

Zobacz też

Pozytywny wynik auditu nadzoru pod kątem zgodności z ISO 9001:2015
Pozytywny wynik auditu nadzoru…

Uprzejmie informujemy, że P.P.H.U.…

P.P.H.U. Rego Sp. z o.o. jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych w regionie.
P.P.H.U. Rego Sp. z…

Z przyjemnością informujemy, że…

Nowa wersja strony internetowej przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych
Nowa wersja strony internetowej…

Informujemy, że w dniu…

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie Operacja, mająca na celu Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa oraz zwiększenie poziomu zatrudnienia na obszarze wiejskim poprzez świadczenia usług w zakresie lakiernictwa współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw Programy Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013