P.P.H.U. Rego sp. z o.o. w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei

By in
P.P.H.U. Rego sp. z o.o. w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 14.10.2019 r. w trakcie trwania VIII KONFERENCJA „Koleje regionalne i aglomeracyjne – doświadczenia i perspektywy” P.P.H.U. Rego sp. z o.o. została uroczyście przyjęta do Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei

“Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei jest samorządem – instytucją non – profit, która skupia podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym.

Podstawowym celem Izby jest reprezentowanie, ochrona interesów naszych członków, a także inspirowanie i wspomaganie rozwoju transportu szynowego w Polsce. Izba powołana została w 1999 roku na podstawie Ustawy o Izbach Gospodarczych przez 101 podmiotów związanych z rynkiem kolejowym. Siedzibą Izby jest Bydgoszcz. W chwili obecnej Izba skupia ponad 260 podmiotów. Nasza działalność opiera się na organizowaniu konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń, warsztatów oraz działalności wystawienniczej na targach branżowych takich jak: TRAKO, INNOTRANS, ENERGETAB, EXPOPOWER, ENERGETICS i innych, które dają ogromne możliwości zaprezentowania się dużej liczbie odbiorców działających nie tylko w branży kolejowej.”

Dołączenie do Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei stanowi kolejny krok zwiększenia udziału naszej produkcji w branży kolejowej.