Wymiana kabiny lakierniczej nr 2

Wymiana kabiny lakierniczej nr 2

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.08.2017 r. zakończona została procedura wymiany kabiny lakierniczej nr 2.

Nasza nowa, przemysłowa kabina lakiernicza renomowanego, włoskiego producenta Italtecnica model Futura charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami wymiany powietrza, co w znaczny sposób wpływa na finalny efekt wykonywanych przez nas usług. Dodatkowo dzięki zastosowaniu podzespołów cenionych producentów tj. Schneider Electric mamy większy wpływ na warunki panujące w kabinie lakierniczej w trakcie lakierowania oraz suszenia.

Warto zwrócić również uwagę na zastosowanie nowoczesnej technologi konstrukcji oraz dobór bardzo wydajnego palnika dzięki czemu w znaczny sposób skrócony zostanie czas niezbędny na wykonanie procesu suszenia. Kabina dodatkowo wyposażona jest w system chłodzenia wyparnego (pozwalającego regulować wilgotność oraz obniżać temperaturę w okresie letnim) oraz system rekuperacji (pozwalający odzyskiwać ciepło w trakcie procesu wymiany powietrza). W związku z powyższym nowa kabina lakiernicza pozwoli nam wykonywać szybszą, stabilniejszą i jeszcze lepszą jakościowo usługę.

Procedura wymiany kabiny lakierniczej nr 2 stanowi kolejny etap naszego programu modernizacji i rozwoju na lata 2012-2017.